Parametre a popis produktu

INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna S – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 45 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Napriek svojej ľahkosti vás prekvapí svojou hrejivosťou a skladnosťou po zložení do vrecka. Nenahraditeľná ako pri golfe, tak aj v meste.

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna S za výhodnú cenu 45 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Decathlon.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Zistiť dostupnosť

Cena✅ ️45,00€
Dostupnosť➡️ skladom
Hodnotenie
(77.6%)
Kde kúpiť🛒 Obchod Decathlon.sk

Judita

INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna S som si kúpila za super cenu 45 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Hodnotenie 5*

Július

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Klaudia

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Svetlana

Chcel som si kúpiť INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna S a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Henrich

V kategórií Pánske vesty som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna S. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 5*

Slavomír

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Albína

INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna S som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

WEDZE Pánska hrejivá lyžiarska vesta 500 sivo-biela M

Vetruvzdorný materiál vpredu a podšívka zaručujú vynikajúcu ochranu pred chladom a dobrú voľnosť pohybu.

WEDZE Pánska hrejivá lyžiarska vesta 500 sivo-biela L

WEDZE Pánska hrejivá lyžiarska vesta 500 sivo-biela S

INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna M

INESIS Pánska golfová prešívaná vesta MW500 čierna L