Parametre a popis produktu

WATKO Dámsky hrubý bavlnený župan na vodné pólo modrý tyrkysová XS – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 40 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Na tento župan na vodné pólo sme vybrali hrubšiu kvalitnú bavlnu. Poteší pohodlím a teplom, ktoré poskytuje. A navyše naša bavlna je z ekologického poľnohospodárstva.

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WATKO Dámsky hrubý bavlnený župan na vodné pólo modrý tyrkysová XS za výhodnú cenu 40 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Decathlon.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Zistiť dostupnosť

Cena✅ ️40,00€
Dostupnosť➡️ skladom
(84.8%)
Kde kúpiť🛒 Obchod Decathlon.sk

Aurel

Za cenu 40 € som si nemohla vybrať lepšie

Hodnotenie 4*

Kamil

Čakala som na zľavu a kúpila som za 40 €.. odporúčam

Drahomíra

Moje hodnotenie je 100%.

Ambróz

Nezdalo sa mi, že by bol WATKO Dámsky hrubý bavlnený župan na vodné pólo modrý tyrkysová XS taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Dámske župany lepšiu alternatívu nenájdete.

Peter a Pavol, Petra

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Miroslava

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Ján

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam WATKO Dámsky hrubý bavlnený župan na vodné pólo modrý tyrkysová XS. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

NABAIJI Dámsky župan 500 biobavlna ružový ružová S

Hľadáte pohodlný a savý župan? Tento župan má na svojej vnútornej časti mikro froté, ktoré umožňuje dobrú absorpciu vody a zvyšuje pohodlie.

NABAIJI Dámsky župan 500 biobavlna ružový ružová M

NABAIJI Dámsky župan 500 biobavlna ružový ružová L

NABAIJI Dámsky župan 500 biobavlna ružový ružová XL

NABAIJI Dámsky župan 500 biobavlna ružový ružová XS