Parametre a popis produktu

X-FUSION Tlmič E1 AIR 190 x 51 mm s podložkami 40 × 10 mm 25 × 8 mm – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 70 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tlmič AIR X-Fusion 190X51MM.

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar X-FUSION Tlmič E1 AIR 190 x 51 mm s podložkami 40 × 10 mm 25 × 8 mm za výhodnú cenu 70 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Decathlon.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Zistiť dostupnosť

Cena✅ ️70,00€
Dostupnosť➡️ skladom
(78%)
Kde kúpiť🛒 Obchod Decathlon.sk

Vasil

S produktom X-FUSION Tlmič E1 AIR 190 x 51 mm s podložkami 40 × 10 mm 25 × 8 mm za cenu 70 € som spokojný.

Margaréta

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Melánia

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt X-FUSION Tlmič E1 AIR 190 x 51 mm s podložkami 40 × 10 mm 25 × 8 mm som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Filip

Výber tovaru z kategorie Svetlá na bicykel bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si X-FUSION Tlmič E1 AIR 190 x 51 mm s podložkami 40 × 10 mm 25 × 8 mm. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Roman

Za cenu 70 € som si nemohla vybrať lepšie

Nikola

X-FUSION Tlmič E1 AIR 190 x 51 mm s podložkami 40 × 10 mm 25 × 8 mm som si kúpila za super cenu 70 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Hodnotenie 4*

Predné osvetlenie na bicykle Elops 540 a Elops 900

Automatické predné osvetlenie s pripojením na dynamo.

Zadné svietidlo na dynamo LED na mestský bicykel Elops denimové

Slúži na výmenu zadného svietidla na mestskom bicykli Elops 120, Elops 500, Elops 520.

OXYLANE Predné svietidlo BRIO Tilt 500 E

Výkonné svietidlo LED 15 lux na dynamo. Zodpovedá francúzskym a nemeckým pravidlám cestnej premávky (STVZO). Ideálne na každodennú jazdu na bicykli.

ELOPS Svetlo na bicykel LED CL 100 USB zadné červené čierna

Zadné nabíjateľné svietidlo s LED, ktoré sa dá pripevniť kamkoľvek (na prilbu, oblečenie, kompatibilné doplnky, rúru).

ELOPS Predné/zadné svetlo LED CL 900 USB na bicykel šedá .

Silné dvojfarebné svetlo, nabíjateľné s pripojením hocikde, na cyklistu či bicykel.

OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele

Doplnok pre viditeľnosť, nevyhnutný pre vašu bezpečnosť.

Cena, akcia, zľavový kód

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024

Hodnotenie:
(78%)